Msza na zakończenie roku szkolnego !

W niedzielę 23 czerwca o godz.11:00 podczas Mszy Św. na zakończenie roku szkolnego pani Iza przyniosła kosz cukierków w podziękowaniu za wspólne śpiewanie z naszą scholą. Pani Iza wraz z rodziną przeprowadza się do innego miasta ale mamy nadzieje, że jeszcze kiedyś uda nam się wspólnie zaśpiewać…może koncert kolęd ? 🙂
Nasza schola natomiast, choć już w skromnej wakacyjnej obsadzie podziękowała pani Izie za jej pomoc i opiekę oraz jej córce Sabince gromkimi brawami. W podziękowaniu wręczyliśmy p. Izie foto książkę ze zdjęciami naszej scholii i kubek a Sabince upominek, który przygotowała w naszym imieniu p. Agnieszka ze scholii. Daliśmy również narysowaną przez Wiktorię piękną laurkę z naszymi podpisami.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy za ten rok szkolny, dzieciom i rodzicom, p.Agnieszcze, p.Sławkowi ale w szczególny sposób podziękowania ślemy p. Izie za jej opiekę , naukę piosenek , obecność i wspólny śpiew. Życzymy wielu łask Bożych w dalszym śpiewaniu w nowym mieście, z nową scholą i odwiedzeniu nas czasem bo miejsce przy mikrofonie zawsze będzie czekać. Bóg Zapłać !