W ostatnią próbę przed wakacjami spotykamy się w kościele ( będzie chłodniej ).
godz. 10:00.
Upragnione lody…
Dziś naszą sobotnią próbę, którą zaplanowaliśmy już od tygodni w nadziei na dobrą pogodę spędziliśmy na wesoło i w plenerze. Pierwsza część to zaległe zabawy z dnia dziecka czyli na sportowo a jej druga część to spacer na upragnione lody na zakończenie roku szkolnego i prób, które wznowimy po wakacjach. Bardzo dziękujemy wszystkim za przyjście, wspólną zabawę. Podziękowania dla rodziców za pomoc i uczestnictwo w sportowych zmaganiach oraz dla starszych dziewczynek za pomoc młodszym.
Umieszczamy kilka zdjęć. Resztę zdjęć można uzyskać u p.Sławka. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Jesteście wspaniali !!!






























Plan na czerwiec

A tak było rok temu… KLIKNIJ TUTAJ !!!
Sobota i Niedziela !
6 czerwca w sobotę próby nie będzie
7 czerwca w niedzielę ŚPIEWAMY jak zawsze o 11:00
Do zobaczenia !
Plany na maj !

Niedziela Palmowa
Dziś podczas niedzieli palmowej został rozstrzygnięty konkurs pisanek. Wyłoniliśmy 3 wyróżnienia, które otrzymały nagrody główne, oraz pozostałe prace otrzymały nagrody uznania. Każdy z uczestników dostał dodatkowo 4 naklejki. Kilka zdjęć z tego dnia oraz urywek piosenki do obejrzenia pod tekstem. Całe nagranie piosenki mogą nasi scholowicze otrzymać poprzez kontakt z p.Sławkiem: kontakt@scholajp2.pl .Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zrobienie pięknych prac.



















KONKURS PISANEK

„Wielkanocna pisanka”
Zachęcamy wszystkich z naszej scholii do wzięcia udziału w konkursie „Wielkanocna pisanka”.
Pisanka jest nieodłącznym symbolem Świąt Wielkanocnych. To również nasze dziedzictwo kulturowe.
W zeszłym roku robiliśmy konkurs palemek a w tym roku niech to będą pisanek 🙂
Wykonaj kolorową pisankę np. narysuj lub wyklej ją na kartce papieru ( można wyciąć do kształtu).
Możesz też zakupić specjalne styropianowe, plastikowe jajko do pomalowania czy też wykonać ją w tradycyjny sposób z prawdziwego jajka – wydmuszki ( rodzice podpowiedzą ).
Swoje wykonane prace przynosimy na Mszę św o godz. 11:00 w niedzielę palmową 29 marca, po której zostanie rozstrzygnięty konkurs i zostaną rozdane nagrody.
Więcej informacji u p.Sławka.
Rekolekcje WIELKOPOSTNE
Koncert kolęd 2026
Prezentujemy kilka zdjęć z naszego koncertu kolęd który odbył się 25 stycznia 2026r. w naszym kościele. Film na naszej stronie to tylko urywek. Cały film można otrzymać od p.Sławka kontaktując się osobiście lub poprzez e-mail: kontakt@scholajp2.pl ( otrzymacie link do pobrania filmików )
Podczas koncertu wybrzmiały piękne głosy dzieci, dorosłych oraz wiele ciekawych instrumentów. Skrzypce, gitary, ukulele, ksylofon, klawisze, harmonijka, akordeon, flety, dzwonki, grzechotki, bębenki…Dziękujemy p. Grzegorzowi za nagranie i zdjęcia oraz tacie Amelki. A wszystkim za udział i wsparcie.















