Archiwum kategorii: Schola

Przerwa wakacyjna !

Kochani scholowicze i rodzice 🙂
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za rok pełen wrażeń, uśmiechów, spotkań i śpiewów.
Wam wszystkim życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku ale i interesujących podróży oraz słonecznych pełnych radości i zdrowia dni.
Jak już odpoczniecie i się stęsknicie tak jak ja za Wami to spotykamy się we wrześniu 🙂
Do zobaczenia z pamięcią o Was w modlitwie p.Sławek.

Brawo Wy !

Poprawne rozwiązanie scholowej krzyżówki nadesłali:
🙂 Joanna Kierznikiewicz
🙂 Wiktoria Banasiak

Czekamy na kolejne !

Krzyżówka dla scholi !

Kochani !
Przygotowałem dla Was małą krzyżówkę o scholi i nie tylko – zachęcam do rozwiązania.
Pewnie poradzicie sobie z nią szybciej niż ja 🙂  zawsze pomogą wam rodzice.
Scholową krzyżówkę można pobrać z pliku pdf, wydrukować i rozwiązać.
Rozwiązaną krzyżówkę ( np. jej zdjęcie) podpisaną wysłać na adres mailowy scholi:  kontakt@scholajp2.pl
Wszystkie osoby, które przyślą zdjęcie rozwiązanej krzyżówki umieścimy na stronie z imienia i nazwiska oraz gdy się już spotkamy zostaną nagrodzone dodatkową naklejką 🙂

Pozdrawiam was i nie zapomnijcie o niedzielnej Mszy Świętej w której tak jak i ja możecie uczestniczyć w domu za pośrednictwem telewizji,radia czy internetu.

p.Sławek

kliknij na obrazek pdf

Wyniki i rozdanie nagród !!!

Konkurs fotograficzno-plastyczny ” Wakacje z Bogiem 2019″

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim
za udział w konkursie oraz tym którzy oddali swoje głosy na wybrane prace.
Łącznie oddano 3724 głosy !!!

 

Kategoria:
Święty Jan Paweł II

I miejsce – Dawid Gomuła – 186 głosów
II miejsce – Paulina Sobczyńska – 120 głosów
III miejsce – Bruno Mierzwiński – 73 głosy
IV miejsce – Olga Mierzwińska – 70 głosów
– wyróżnienie – Wojciech Greń – 28 głosów
– wyróżnienie – Szymon Greń – 26 głosów

Kategoria:
Kościoły, Kaplice,przydrożne krzyże i kapliczki

I miejsce – Kornelia Rycak – 721 głosów
II miejsce – Jakub Rycak – 705 głosów
III miejsce – Liliana Greń – 296 głosów
IV miejsce – Olga i Bruno Mierzwiński – 259 głosów
– wyróżnienie – Weronika Gomuła – 214 głosów
– wyróżnienie – Dawid Gomuła – 204 głosy
– wyróżnienie – Mateusz Krzymiński – 105 głosów

Kategoria:
Praca plastyczna

I miejsce – Julia Ryńska – 180 głosów
II miejsce – Martyna Moczulska – 152 głosy
III miejsce – Olga Mierzwińska – 79 głosów
IV miejsce – Bruno Mierzwiński – 77 głosów
– wyróżnienie – Amelia Frąckowiak – 60 głosów
– wyróżnienie – Paulina Frąckowiak – 57 głosów
– wyróżnienie – Joanna Kierznikiewicz – 54 głosy
– wyróżnienie – Wiktoria Banasiak – 23 głosy
– wyróżnienie – Zosia Lewandowska – 19 głosów
– wyróżnienie – Oliwia Bednarczyk – 16 głosów