Zbieramy na nowy MIXER !

Podczas tegorocznego grania i śpiewania naszej parafialnej scholii dzieci, szczególnie w okresie Bożonarodzeniowym, gdy śpiewamy kolędy i pastorałki oraz gdy towarzyszą nam dodatkowe instrumenty (wiolonczela, ksylofon, flet, gitary, bębenki) zauważyliśmy, że nasz obecny mixer nie ma już takich możliwości nagłośnienia dla wszystkich instrumentów i wokali. Dla tego inicjujemy zbiórkę, która pomoże nam w zakupie nowego z większymi możliwościami mixera.
Każdy instrument, na którym grają dzieci (nasze pociechy) oraz każdy głos śpiewających jest dla nas bardzo ważny i godny odpowiedniego nagłośnienia.

Obecny mixer, który posiadamy od ponad 7 lat, a był kupiony na potrzeby, gdy schola śpiewała jeszcze w małej kaplicy ma tylko 4 wejścia mikrofonowe. Patrząc perspektywicznie planujemy zakupić mixer z 8 lub 10 wejściami mikrofonowymi, który posłuży nam do wielu inicjatyw muzycznych w naszej parafii. Nie tylko podczas niedzielnego grania scholii, ale również podczas różnych naszych występów czy uroczystości Pierwszej Komunii jak i wielu innych. Planowany mixer jest tej samej firmy co obecny, gdyż dobrze od lat nam służy.

Taki mixer to koszt ok. 1400-1500 zł. Kwota dla naszej scholii nie osiągalna ale przy wsparciu wielu życzliwych osób z naszej parafii i nie tylko do uzbierania.
– KLIKNIJ NA OBRAZEK I ZOBACZ MIXER W SKLEPIE

W październiku 2022 roku organizowaliśmy już taką zbiórkę ale na mikrofon pojemnościowy RODE, który kosztował ponad 400zł. Zbiórka zakończyła się sukcesem. Dziś śpiewamy do zakupionego mikrofonu z zadowoleniem i jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc w jego zakupie. ( o tamtej zbiórce na naszej stronie KLIKNIJ TUTAJ ! )
zobacz też osiągnięty sukces naszej zbiórki na Pomoc.pl KLIKNIJ TUTAJ !

Zachęcamy wszystkich parafian,
sympatyków, rodziców dzieci z naszej scholii, ich rodziny i bliskich,
przyjaciół oraz fundatorów czy ofiarodawców do udziału w naszej zbiórce.

Osoby chętne wesprzeć nas w tej zbiórce zapraszamy do kliknięcia na poniższy obrazek, „Pomoc.pl” który przekieruje na naszą zbiórkę.

UWAGA ! – po wejściu na zbiórkę i wpisaniu swojej kwoty można lub nie wesprzeć portal POMOC.pl – ODPOWIEDNIO PRZESYŃ SUWAK Z PROCENTAMI ( na 0 lub inny % )

Z góry bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u p.Sławka ze scholii lub kontakt@scholajp2.pl