„WAKACJE Z BOGIEM” – konkurs parafialny !!!

KONKURS FOTO WAKACJE 2013

Zapraszamy wszystkich chętnych z naszej parafii do wzięcia udziału
w parafialnym konkursie fotograficznno-plastycznym
pt. ”Wakacje z Bogiem”.
W konkursie mogą wziąć udział dzieci i dorośli.
Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia
w każdej z poniższych kategorii:

1. „ Bł. Jan Paweł II”W czasie naszych wakacyjnych wyjazdów, wypoczynku, spróbujmy poszukać obrazów z wizerunkiem bł. Jana Pawła II, pomników, tablic pamiątkowych, przedmiotów z nim związanych.

2. „Kościoły i Kaplice”Podczas wakacyjnego wypoczynku pamiętajmy aby znaleźć czas na niedzielną Eucharystię. Odwiedzając Kościoły lub Kaplice podzielmy się ich pięknem poprzez fotografię.

3. „Kapliczki i Krzyże”W czasie  naszych wakacyjnych wędrówek  zdarza się, że spotykamy na naszych drogach kapliczki i krzyże, które zachwycają nas swoim pięknem albo z których przemawia wielka wiara i piękna miłość do Boga tych, którzy je stawiali. Spróbujmy je uchwycić obiektywem aparatu i dzielić się tymi obrazami z innymi.

„Praca plastyczna”– ta kategoria przeznaczona jest szczególnie dla młodszych dzieci. Zamiast zdjęcia dzieci mogą wykonać pracę plastyczną w której przedstawią swoje wspomnienie z wakacji. Technika dowolna (kredki, farby, modelina, plastelina, wycinanki, …itp.). Prace można sfotografować i przesłać na adres e-mail z podaniem imienia i nazwiska dziecka, wieku i co przedstawia praca.

Zdjęcia jak i prace prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres kontaktowy parafialnej scholi kontakt@scholajp2.pl
w formacie JPG ( mile widziana dobra rozdzielczość ).
W tytule wiadomości prosimy wpisać : „Wakacje z Bogiem”

W treści prosimy też podać imię i nazwisko, kategorię ( jeśli jest kilka zdjęć to proszę napisać które zdjęcia do której kategorii). Gdy w konkursie bierze udział osoba dorosła to prosimy o dopisek – osoba dorosła. Jeśli zdjęcie nadsyła dziecko, młodzież to prosimy o podanie wieku. Pozwoli to na dobranie odpowiedniej nagrody do wieku uczestnika konkursu 🙂

Termin nadsyłania  zdjęć i prac:  do 1 września 2013

Głosowanie:   głosować na najciekawsze zdjęcia i prace będzie można poprzez oddanie swojego głosu na stronie internetowej parafialnej scholi: www.scholajp2.pl czas oddawania głosów będzie trwał do 15 września ( 2 tygodnie ) dzięki temu to my parafianie ( i nie tylko ) mamy wpływ na wynik konkursu.

Wszelkie informacje o metodzie głosowania będą podane przy zdjęciach konkursowych.Po wyłonieniu zwycięzców i podliczeniu głosów dnia 29 września podczas Mszy Św. o godz.11:00 w naszej kaplicy zostaną rozdane nagrody.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub pomocy technicznej prosimy kontaktować się na adres e-mailowy scholi.

Jeszcze raz bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, głosowaniu i życzymy udanych

Wakacji z Bogiem !

chetne osoby

Jedna myśl nt. „„WAKACJE Z BOGIEM” – konkurs parafialny !!!

  1. Sławek

    Życzę wszystkim udanych wakacji i zachęcam do robienia zdjęć oraz nadsyłania ich do konkursu.
    Z pozdrowieniami Pan Sławek ze Scholi 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *